נולדתי ב 1971 בתל אביב, ולאחר 12 שנות לימוד ושרות צבאי כמאבחן פסיכוטכני, נרשמתי ללימודי מוזיקולוגיה באקדמיה למוזיקה באוניברסיטת תל אביב.

בדצמבר 1995 הצטרפתי לצוות של תחנת רדיו חדשה של קול ישראל, לימים 88 אף.אמ. שם הייתי עורך מוזיקלי ומגיש תוכנית אישית עד לסגירת התחנה במאי 2017.

עזבתי את הלימודים ללא תעודה בסוף 1997.

ב 2001 הצטרפתי לאוזן השלישית, במעונה המיתולוגי ברחוב שנקין, כמוכר בחנות הג'אז ובחנות הקלאסית.

ב1998 הקמתי עם חברי הקרוב אסף  קרן זכרונו לברכה את להקת מוזיקת המקרה, ולאחר כמה הופעות ותחילת עבודה על אלבום בכורה בהפקת גיל סמטנה, הגיעה הלהקה לסוף דרכה בעקבות התאבדותו של אסף, מנהיג הלהקה וכותב רוב השירים.

ב 2004 הוזמנתי על ידי גיל סמטנה לנגן באלבומו השלישי של אביתר בנאי "עומד על נייר" אותו גיל הפיק מוזיקלית. בסופו של דבר הייתי שותף לעיבודי השירים באלבום וניגנתי בו את כל תפקידי הגיטרה האקוסטית. ניגנתי אקוסטית גם בהקלטת אלבומו של הבסיסט אייל גנור "הפרפר".

לאחר שתאגיד השידור הציבורי חיסל למעשה את 88 אף.אמ. במתכונתה הקודמת ב2017, לא מצאתי את מקומי בכאן, ומצאתי מפלט בשידור רצועת לילה חד שבועית ב102 אף.אמ. רדיו תל אביב.

עזבתי את 102 ב 2018, חזרתי לבית המוזיקלי שלי – האוזן השלישית – הפעם כשאני מחלק את זמני בין הסניף בחיפה לחנות התל אביבית. ההתמקמות של רדיו הקצה בבית האוזן השלישית פתחה עבורי אפשרות חלומית ממש. נראה שהחלום שלי התאים מאוד לקוואמי, והנה אני מוצא את עצמי בתחנה שמהווה עבורי את המקום הכי טבעי והכי נכון.