צרו קשר

פניות בנושאים כלליים ותוכן: info@kzradio.net
שאלות טכניות בנושא השידור או האתר: senesh@kzradio.net
פניות בנושא שיתופי פעולה מסחריים: advertise@kzradio.net
למשלוח מוזיקה לתחנה: music@kzradio.net
פניות בנושאי המגזין: magazine@kzradio.net

פרטים נוספים לגבי אופן משלוח מוזיקה, ממש כאן בהמשך העמוד.

איך לשלוח אלינו מוזיקה

– הוצאתי מוזיקה חדשה! רוצים לשמוע?

בטח! אחת המטרות של הקצה היא לעודד ולטפח את המוזיקה העצמאית המקומית. אנחנו אוהבים מוזיקה חדשה ותמיד שמחים לשמוע את החומרים שלכם.

– אז תגידו, איך זה עובד?

אין אצלנו ועדת פלייליסט. למעשה אין פלייליסט בכלל. אנחנו לא מכתיבים לשדרנים שלנו דבר. אנשי הקצה הם אוהבי מוזיקה, ממש כמוכם, והם משדרים אך ורק מה שבא להם: מוזיקה שהם אוהבים, מוזיקה שהם חושבים שחשוב שתכירו ואמנים שהם מאמינים בהם. חלק מהשדרנים שלנו מקדישים את מרבית זמן האוויר שלהם למוזיקה מקומית עצמאית חדשה. אם המוזיקה שלכם תיגע לאחד מהם בלב – הם ישדרו אותה.

– אני ממש רוצה שתשמיעו אותי! איך לשלוח אליכם מוזיקה?

שלחו לנו בבקשה קובץ או קבצים מסוג MP3 באיכות 320, רצוי Joint Stereo. אפשר בכיף להוסיף לינקים ליוטיוב, באנדקאמפ, סאונדקלאוד ודומיהם, אבל לא במקום אמפי3.

– אוקיי, הבנתי. אז איך לשלוח את הקובץ?

מומלץ לא להעלות את הקובץ לשירותי שליחה חינמיים כגון wetransfer, אנחנו לא יכולים להתחייב להוריד אותו לפני שתוקפו פג. הכי טוב לצרף את הקבצים למייל, ואם הם גדולים מידי אז אפשר להעלות להעלות לגוגל דרייב – רק תנו לנו גישה מראש אל הדרייב בו תשימו את המוזיקה (: כתובת חשבון הגוגל שלנו: kzradio.pr@gmail.com במידה ויש לכם לינקטון או פטיפון או שבא לכם לתת לנו קוד להורדה מבאנדקאמפ – גם מצוין. רק אל תשכחו לציין פרטים על השיר, דרכי התקשרות וכו׳. (וכמובן: את שם ההרכב ואת שם השיר באופן ברור בשם הקובץ עצמו. מאד מבאס לקבל שיר נפלא שנושא שם כמו untitled_final1.mp3). אם אתם מצרפים גם תצלום או חומרים טקסטואליים נלווים, אנא וודאו שיש לכם זכויות שימוש מלאות בהם, ואל תשכחו לתת קרדיט לצלם/צלמת.
הכתובת למשלוח היא music@kzradio.net

– אתם מארחים מוזיקאים בקצה? אני רוצה להתארח!

כן אך לא באופן קבוע, מה גם שהתור הוא כבר ארוך, כך שאנחנו לא יכולים להתחייב שזה יקרה. אבל אם בא לכם להתארח לביצוע חי באחת התכניות, ציינו זאת במייל!

תודה!