המצעד השנתי של רדיו הקצה ועונג שבת 2018! - KZradio רדיו הקצה

מהן הבחירות שלכםן ל-2018?

בואו לבחור את שיר השנה, אלבום השנה, סרט השנה (בשיתוף סינמסקופ), סדרת הטלוויזיה של השנה והופעת השנה שלכם לשנה החולפת.
בחרו *רק* את מה שאהבתםן, הצביעו כבר עכשיו ואולי תוכלו לזכות באחד הפרסים המדהימים האלה שאנחנו מחלקים בין המדרגים והמשתפים של פוסט הוידאו הזה:

כרטיס לכל ימי פסטיבל Mad Cool 2019 במדריד עם הופעות של The Cure, Smashing Pumpkins, The National, Bon Iver, Mogwai, Vampire Weekend, Kaytranada, Jon Hopkins, Teenage Fanclub, Noel Gallagher's High Flying Birds, The 1975, The Twilight Sad ועוד, כולל טיסה למדריד ומלון. מתנת זאפה איסתא מיוזיק.

פטיפון ביתי מדגם Trio LP של ION בעיצוב רטרו. מתנת קילומבו דיג’יי שופ – אוזניות, פטיפונים, וציוד מקצועי לאולפנים ולדיג’ייז.

שני כרטיסים זוגיים לאינדינגב, מתנת אינדינגב.

שירי השנה

חובה לבחור לפחות שיר אחד. אפשר לבחור עד 10. אין משמעות לסדר הבחירה, לכל בחירה משקל שווה, חוץ משיר השנה שלכםן שיקבל נקודה נוספת.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
אלבומי השנה

חובה לבחור לפחות אלבום אחד. אפשר לבחור עד 10. אין משמעות לסדר הבחירה, לכל בחירה משקל שווה, חות מאלבום השנה שלכםן שיקבל נקודה נוספת.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ועוד קצת
1
2
3
 
  תצטרפו לרשימת התפוצה? שולחים הפתעות ועדכונים

רשימת הפרסים המלאה:

– טיסה הלוך-חזור למדריד + כרטיס כניסה לפסטיבל Mad Cool עם הופעות של הקיור, סמאשינג פאמפקינז, דה נאשיונל, בון איוור, מוגוואי, וומפייר וויקנד, קייטרנאדה, ג'ון הופקינז, נואל גלאהגר, טינייג' פאנקלאב ועוד מתנת זאפה איסתא מיוזיק.

– פטיפון ביתי מדגם Trio LP של ION בעיצוב רטרו. מתנת קילומבו דיג’יי שופ בדיזינגוף סנטר – אוזניות, פטיפונים, וציוד מקצועי לאולפנים ולדיג’ייז.

– שני כרטיסים זוגיים לאינדינגב, מתנת אינדינגב.

מצביעים במצעד, משתפים את הפוסט הזה בפייסבוק ומגיבים לנו בקומנטס ששיתפתם, ו/או עושים ריטוויט לציוץ הזה בטוויטר, ואולי תזכו באחד מהפרסים. על ידי השתתפות בפעילות אתם מאשרים כי קראתם את התקנון. בהצלחה!

המצעד השנתי של הקצה ועונג שבת ישודר ביום ראשון ה-30.12.18, החל מ-10:00 בבוקר ועד הערב ברדיו הקצה – לו ניתן להאזין באתר או באפליקציית הקצה.

Send

תודה רבה על ההשתתפות!
המצעד השנתי של הקצה ועונג שבת ישודר ביום ראשון ה-30.12.18, החל מ-10:00 בבוקר ועד הערב ברדיו הקצה – ניתן להאזין לו באתר או באפליקציית הקצה. עד אז, אפשר להאזין לסיכומי השנה של השדרנים שלנו מדי יום ברדיו הקצה: kzradio.net.
אוהבים, הקצה והעונג.